V roku 2020 sme pripravili špeciálnu akciu na nové skladové člny. Pri kúpe dostanete zdarma prihlásenie na Dopravnom úrade a povinnú výbavu lode!

lode

Henamotor - Predaj lodí a príslušenstva - lode

Sea Ray

\"SeaVýrobca člnov Sea Ray patrí k najväčším výrobcom motorových člnov na svete. V ponuke je viac ako 40 modelov od 18´do 68´. Nie je na svete ešte jeden taký výrobca, ktorý má takú širokú ponuku člnov až po mega jachty. Firmu založili v roku 1959 a boli prví, ktorí použili pri výrobe člnov technológiu na báze skleného vlákna. V roku 1986 sa Sea Ray stala členom multinacionálnej skupiny Brunswick a tým vznikla najväčšia spoločnosť na svete, ktorej členmi sú výrobcovia Mercury, MerCruiser, Maxum, Sea Line, Bayliner... Prvoradým cieľom výrobcu člnov Sea Ray je kvalita a najmodernejšia výrobná technológia.

Cenník motorových člnov a lodí Sea Ray

 

Crownline

\"Crowline\"Od roku 2011 sme sa stali výhradným dovozcom lodí a jácht značky Crownline na Slovensku. Naším cieľom je, aby boli majitelia a aj budúci majitelia lodí zn. Crownline spokojní, včas a objektívne informovaní o novinkách, skladových člnoch a využívali naše služby s maximálnou spokojnosťou.

Crownline lode skladom
Cenník motorových člnov Crownline

 

Quicksilver

\"Quicksilver\"Motorové a nafukovacie člny Quicksilver sú veľmi obľúbenou a známou značkou vo svete vodných športov. Quicksilver je produktom multinacionálnej skupiny Brunswick, ktorej členmi sú aj výrobcovia Mercury, Mariner, MerCruiser, Sea Ray a iný... Široká ponuka modelov presvedčí nejedného zákazníka či sa už jedná o čln na rybárčenie, rýchlu jazdu, oddych alebo o nafukovacie člny aj profesionálne vhodné na potápanie.

Cenník laminátových člnov značky Quicksilver

Cenník nadštandartnej výbavy člnov Quicksilver

\"QUICKSILVER \"QUICKSILVER \"QUICKSILVER
QUICKSILVER ACTIV QUICKSILVER WEEK QUICKSILVER FISH

 

Valiant

\"Valiant\"Motorové a nafukovacie člny Quicksilver sú veľmi obľúbenou a známou značkou vo svete vodných športov. Značka Quicksilver je produktom multinacionálnej skupiny Brunswick, ktorej členmi sú aj výrobcovia Mercury, Mariner, MerCruiser, Sea Ray a iný... Široká ponuka modelov presvedčí nejedného zákazníka či sa už jedná o čln na rybárčenie, rýchlu jazdu, oddych alebo o nafukovacie člny aj profesionálne vhodné na potápanie.


\"VALIANT \"VALIANT \"VALIANT
VALIANT V VALIANT DR VALIANT DYNAMIC