člny skladom ihneď k odberu, možná rezervácia modelov 2022

lode - Hajók

Henamotor - Predaj lodí - Hajók és tartozékok - lode - Hajók

Sea Ray

\Výrobca člnov Sea Ray patrí k najväčším výrobcom motorových člnov na svete. V ponuke je viac ako 40 modelov od 18´do 68´. Nie je na svete ešte jeden taký výrobca, ktorý má takú širokú ponuku člnov až po mega jachty. Firmu založili v roku 1959 a boli prví, ktorí použili pri výrobe člnov technológiu na báze skleného vlákna. V roku 1986 sa Sea Ray stala členom multinacionálnej skupiny Brunswick a tým vznikla najväčšia spoločnosť na svete, ktorej členmi sú výrobcovia Mercury, MerCruiser, Maxum, Sea Line, Bayliner... Prvoradým cieľom výrobcu člnov Sea Ray je kvalita a najmodernejšia výrobná technológia.

Cenník kabínových lodí Sea Ray 2021

Cenník športových lodí Sea Ray 2021

 

Crownline

\Od roku 2011 sme sa stali výhradným dovozcom lodí a jácht značky Crownline na Slovensku. Naším cieľom je, aby boli majitelia a aj budúci majitelia lodí zn. Crownline spokojní, včas a objektívne informovaní o novinkách, skladových člnoch a využívali naše služby s maximálnou spokojnosťou. V prípade záujmu o cenovú ponuku nás prosím kontaktujte.

 

Quicksilver

\Motorové a nafukovacie člny Quicksilver sú veľmi obľúbenou a známou značkou vo svete vodných športov. Quicksilver je produktom multinacionálnej skupiny Brunswick, ktorej členmi sú aj výrobcovia MercuryMarinerMerCruiserSea Ray a iný... Široká ponuka modelov presvedčí nejedného zákazníka či sa už jedná o čln na rybárčenie, rýchlu jazdu, oddych alebo o nafukovacie člny aj profesionálne vhodné na potápanie.

Cenník laminátových člnov značky Quicksilver

Cenník nadštandartnej výbavy člnov Quicksilver

Crownline

\ \ \
QUICKSILVER ACTIV QUICKSILVER WEEK QUICKSILVER FISH

 

Valiant

\Motorové a nafukovacie člny Quicksilver sú veľmi obľúbenou a známou značkou vo svete vodných športov. Značka Quicksilver je produktom multinacionálnej skupiny Brunswick, ktorej členmi sú aj výrobcovia Mercury, Mariner, MerCruiser, Sea Ray a iný... Široká ponuka modelov presvedčí nejedného zákazníka či sa už jedná o čln na rybárčenie, rýchlu jazdu, oddych alebo o nafukovacie člny aj profesionálne vhodné na potápanie.


\ \ \
VALIANT V VALIANT DR VALIANT DYNAMIC